مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ / تولیدکننده گلدان مستطیل پلاستیکی با زیره سفید

تولیدکننده گلدان مستطیل پلاستیکی با زیره سفید

گلدان مستطیل پلاستیکی با زیره سفید در کارخانه های تولیدی به منظور تامین نیاز بازار در سایزهای متفاوت تولید و در مراکز پخش عمده یا فروشگاههای مصنوعات پلاستیکی به فروش میرسد . این شرکت توانایی تولید گلدان مستطیل پلاستیکی با زیره سفید یا در رنگهای آجری ، مشکی را دارد و همواره سعی نموده تا در تولید کالای خود از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده نماید که در مقابل فشار خاک و نور خوشید مقاومت خوبی را داشته باشد .

مشخصات ظاهری گلدان پلاستیکی مستطیلی

گلدان یکی از ضروری ترین تجهیزات در موضوع پرورش گل و گیاه به شمار می‌ رو د. در واقع بدون وجود آن ها، پرورش‌ گل میسر نمی باشد . گلدان ها در نمونه های بسیار متنوعی به تولید می‌ رسند که یکی از این گلدان ها، گلدان مستطیلی است که غالباً برای پرورش گل در فضای بیرون و یا بالکن ها یا پرورش سبزیجات و سیفی جات در مناطق کویری و خشک طراحی شده اند.

گلدان های مستطیلی از جنس های مختلفی به تولید می‌ رسند که نمونه های پلاستیکی جزو نمونه های مقرون به صرفه گلدان ها به شمار می روند. این نوع گلدان ها بسته به درخواست مشتری یا با مواد نو به منظور نگهداری در فضاهای زینتی تهیه و روانه بازار مصرف خواهد شد یا به منظور استفاده در صنعت کشاورزی و باغداری با مواد کهنه و با کیفیت پایینتر تولید شده تا برای باغدار و کشاورز نیز مقرون به صرفه تر باشد .

از جمله مشخصات ظاهری گلدان پلاستیکی مستطیلی که مد نظر خریداران قرار می گیرد، ابعاد آن ها است. گلدان های مستطیلی در ابعاد بسیار متنوع به تولید می رسند :

گلدان پلاستیکی مستطیل سفید با زیره

در نام گذاری گلدانهای مستطیل از اندازه طولی آن استفاده میشود به عنوان مثال گلدان ۵۵۰ یعنی طول این گلدان ۵۵۰ میلیمتر است یا گلدان ۸۱۰ به معنای این است که طول گلدان ۸۱۰ میلیمتر است . گلدان های مستطیل که به منظور کاربرد زینتی خریداری میشوند ، معمولا به همراه زیره تهیه میشود تا آبیاری گل به سادگی صورت پذیرد .

روش های خرید انواع گلدان مستطیلی

گلدان پلاستیکی مستطیل سفید با زیره

این مجموعه آمادگی دارد تا انواع سایز های گلدان مستطیل پلاستیکی با زیره سفید یا رنگی به هر تعداد و میزان با زیره یا بدون زیره را در کوتاهترین زمان ممکن پس از درخواست مشتری تولید و در بسته بندی های مناسب و بسته به درخواست مشتری از مواد نو یا مواد کهنه در هر مکان از ایران یا خار از ایران به مشتری تحویل نماید .

خرید مستقیم گلدان مستطیل از دیگر روش های خرید این محصول به شمار می‌ رود این روش خرید موجب می‌ شود تا تمامی واسطه های موجود در فرآیند فروش گلدان به صفر برسند و گلدان مستطیلی با نازل ترین قیمت در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهرنوش اعرابی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09124468741
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: igoldoni@
پاسخگویی تلگرام: 09124468741
واتس اپ: 09124468741
اینستاگرام: 09124468741
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گلدان مستطیل بزرگ

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ

گلدان پلاستیکی مستطیل بزرگ در ابعاد و اندازه های مختلف به منظور استفاده در فضای …