مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / دسته‌بندی نشده / تولید انواع گلدان پلاستیکی سفید

تولید انواع گلدان پلاستیکی سفید

تولید انواع گلدان پلاستیکی سفید با مواد درجه یک و با کیفیت مرغوب در این مرکز به صورت مستقیم و به قیمت درب کارخانه تحویل مشتریان گرامی میشود، کیفیت گلدان پلاستیکی سفید بستگی به نوع و کیفیت مواد اولیه دارد، که در این مرکز از گلدانهای با کیفیت به منظور استفاده در رستورانهای و منازل و اداره و گلدانهای با مواد اولیه با کیفیت کمتر و ارزانتر به منظور استفاده در باغ ها و گلخانه ها برای مشتریان عزیر فراهم میباشد . گلدان های پلاستیکی از نظر طرح و شکل فیزیکی به گلدان های مربعی یا چهار گوش و دایره ای و مستطیل تقسیم می شوند، هر کدام از این گلدان ها از مواد و قالب هایی متفاوت تولید می شوند و باید بدانید که بعد از تولید از رنگ های سفید برای آن ها استفاده می کنند. 

گلدان پلاستیکی سفید

معرفی انواع گلدان پلاستیکی سفید

 قبل از تهیه گلدان های پلاستیکی ابتدا باید فضای خود را شناسایی نموده و بسته به فضای موجود شکل ظاهری گلدان را انتخاب نمود . پس از انتخاب شکل ظاهری گلدان پلاستیکی نسبت به انتخاب رنگ و رنگ بندی با توجه به طراحی فضا و محیط اقدام میگردد . معمولا استفاده از گلدان پلاستیکی سفید در فضای تیره و مات جذابیت بیشتری را ایجاد مینماید .

یکی از این گلدان ها، گلدان های چهار گوش است که به صورت مربعی می توان از آن استفاده کرد، این گلدان ها از کیفیتی بسیار خوب بر خوردار است و باید بدانید که طرح فیزیکی این گلدان ها برای هر دو نوع ریشه یعنی هم افشان و هم ریشه های تک شاخه استفاده می شوند، باید بدانید که بر اساس سایز این گلدانها میتوان گیاهی را که باید در آن کاشت شود انتخاب نمود .

اما یکی دیگر از این گلدان ها، گلدان های دایره ای می باشد که این نیز برای ریشه های افشان بسیار خوب است ولی اندازه ی و ارتفاع آن برای گیاهان تک ریشه و عمقی مناسب نمی باشد، گلدان های کوچک دایره ای نیز مانند چهار گوش در تزئینات خانه استفاده می شوند اما باید بدانید که این گلدان ها آب کمتری در خود نگه می دارند. 

یکی دیگر گلدان های تولید شده می توان به گلدان مستطیلی اشاره نمود، این گلدان ها کمتر مورد استفاده قرار میگیرند و تولید محدود تری دارند ،اما استفاده ی اصلی آن ها برای ساختن باغچه ای مصنوعی به کار می رود، این گلدان ها طولی زیاد دارند و در آن ها هر نوع گیاهی را می توان کاشت و می توان آن ها را سر ردیف قرار داد تا یک باغچه درست کنید، ضمنا از این گلدانها در شهرکها و پارک ها به عنوان فضا سازی و تزیین و ساخت باغچه های مصنوعی استفاده میشود.

رنگبندی گلدان پلاستیکی نیز در تاثیر عمر این گلدان ها تاثیر دارد و توصیه می شود رنگ های روشن را بیشتر انتخاب کنید چرا که طول عمری بیشتر دارند. 

گلدان پلاستیکی سفید

نحوه خرید گلدان پلاستیکی سفید

نحوه خرید گلدان پلاستیکی سفید به صورت مستقیم می باشد و توصیه می شود برای سفارش دادن آن ها را به صورت عمده سفارش و خریداری کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهرنوش اعرابی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09124468741
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: igoldoni@
پاسخگویی تلگرام: 09124468741
واتس اپ: 09124468741
اینستاگرام: 09124468741
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گلدان مربع پلاستیکی

بازار عمده خرید گلدان پلاستیکی مربع

گلدانهای پلاستیکی با توجه به رنگ بندی های متنوع یکی از زیباترین و پر جلوه …