مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید عمده گلدان پلاستیکی گرد کوچک

خرید عمده گلدان پلاستیکی گرد کوچک

گلدان های گرد کوچک یکی از محصولات پلاستیکی پر کاربرد برای محیط های کوچک خانگی است که متقاضیان خرید عمده آن عمدتا گلفروش ها هستند. انواع گلدان گرد پلاستیکی با قیمت مناسب برای خرید عمده را می توانید با قیمت مناسب و کیفیت بالا به سادگی از طریق این سایت خریداری کنید. با توجه به استفاده خاصیت شکل گیری خو پلاستیک در قالب و استفاده از دستگاههای تزریق پلاستیک و ساخت قالب ، طرحهای متنوعی در گلدانهای پلاستیکی وجود دارد که میتواند سلیقه تمامی مصرف کنندگان را پوشش دهد .

گلدان پلاستیکی گرد

کاربرد گلدان پلاستیکی گرد

امروزه با توجه به اینکه محیط زندگی و فعالیت بسیار کوچک و محدود شده است ، استفاده از چند گلدان پلاستیکی گرد کوچک می تواند تاثیر زیادی در روحیه بخشیدن و تازه کردن هوای محیط ایفا نماید .
کاربرد گلدان پلاستیکی گرد بیشتر برای نگهداری گیاهان کوچکی است که تازه در حال رشد هستند. عمده این گیاهان کوچک از گروه گیاهان و گلهای آپارتمانی هستند که از گلدان های گرد کوچک و پلاستیکی برای نگهداری موقت آنها استفاده می شود.

گلدان های پلاستیکی گرد کوچک بیشتر زمانی کاربرد دارند که بخواهید یک گل و گیاه زیبا را تکثیر کنید. نشاء اولیه گل را درون این گلدان ها قرار میدهند تا ریشه بزند و پس اینکه گیاه ریشه زد و به اصطلاح جان گرفت، آن را به گلدانی بزرگتر انتقال می دهند.

به طوری کلی مهمترین موارد مصرف گلدان های کوچک مراکز تکثیر انواع گل و گیاه و گلخانه های بزرگ و کوچک می باشد که از این گلدانها برای تکثیر بیشتر استفاده می کنند.

از آنجایی که حجم گلدان نسبتا کوچک میباشد و خاک کمتری در آن جای میگیرد و چون گیاهی که می خواهیم به تازگی آنها را رشد دهیم، کوچک است و خاک و آب کمتری نیاز دارد، همین گلدان های کوچک کفایت می کنند.

گلدان پلاستیکی گرد

مرکز خرید انواع گلدان پلاستیکی گرد

در این سایت و مرکز خرید شما ه انواع مختلف گلدان در رنگ بندی و سایز دسترسی دارید . محصولات اصلی این مرکز عبارت است از :

  • گلدان های مربع پلاستیکی ( از سایز کوچک تا جعبه های پلاستیکی )
  • گلدان های مستطیلی پلاستیکی
  • گلدان های گرد با طرح چوب از جنس پلاستیک
  • انواع زیر گلدان
  • گلدان های گرد نشایی
  • گلدان های گرد ساده
  • گلدان های گرد پله ای ( سطلی )

این محصولات همگی از جنس پلاستیک ولی با طرح و رنگ بندی متنوع و جذاب هستند. برخی گلدان ها به همراه زیره و برخی به صورت تک عرضه می شوند.

گلدان های گرد نشایی معمولا همان گلدان های گرد کوچک به رنگ مشکی هستند که برای تکثیر گیاه مورد استفاده قرار می گیرند.

سایر انواع گلدان ها بیشتر برای تزئین استفاده می شوند. از آنجایی که انواع گلدان های پلاستیکی و سفالی برای گلهای آپارتمانی استفاده می شوند در نتیجه رنگ و مدل آنها اهمیت دارد. عمده رنگ مناسب برای این گلدان ها اغلب شامل رنگ های آجری، سفید و مشکی می باشد.

البته تنوع رنگ در گلدان های پلاستیکی کوچک بیشتر است، چرا که این گلدان ها علاوه بر استفاده به عنوان گلدان نشایی به عنوان گلدان های تزئینی نیز کاربرد دارند.

گلدان پلاستیکی گرد
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهرنوش اعرابی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09124468741
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: igoldoni@
پاسخگویی تلگرام: 09124468741
واتس اپ: 09124468741
اینستاگرام: 09124468741
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده گلدان پلاستیکی

پخش عمده گلدان پلاستیکی چهارگوش

لازم به ذکر است که گلدان های پلاستیکی چهارگوش بهترین نوع گلدان ها می باشند …