مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش آبپاش پلاستیکی

فروش آبپاش پلاستیکی

آبپاش

یکی از ابزار های باغبانی ، آبپاش پلاستیکی  است . شرکتهای مختلفی در زمینه فروش تجهیزات باغبانی من الجمله فروش آبپاش پلاستیکی در بازار فعالیت دارند. آبپاشهای موجود در جنسهای متفاوتی ارایه میشوند. به عنوان مثال آبپاش برنجی ، آلومینیومی و آبپاش پلاستیکی .

مزیتی که آبپاش پلاستیکی نسبت به آبپاشهای دیگر دارد سبک بودن و حمل ساده تر آن است. جهت آبیاری به مدت طولانی ، آبپاشهای پلاستیکی باعث تسهیل آبیاری میشوند . یک از تولیدکنندگان بزرگ آبپاش پلاستیکی شرکت طلوع میباشد .

آبپاش پلاستیکی

فروش آبپاش پلاستیکی بر اساس حجم آبی که در مخزن خود نگهداری میکنند، نامگذاری میشوند . آبپاشهای موجود و قابل عرضه به شرح ذیل است :

آبپاش پلاستیکی ۴ لیتری
کد :۱۰۷۵
وزن : ۲۱۰ گرم
تعداد در بسته : شش عدد

آبپاش پلاستیکی ۶ لیتری
کد :۱۰۷۶
وزن : ۲۷۰ گرم
تعداد در بسته : شش عدد

آبپاش پلاستیکی ۱۰ لیتری
کد :۱۰۷۷
وزن : ۶۳۰ گرم
تعداد در بسته : شش عدد

آبپاشهای پلاستیکی با سری ( نازل ) به بازار عرضه میشوند که در صرفه جویی و آبیاری مناسب گیاهان بسیار موثر است . فروش آبپاش پلاستیکی در رنگبندی های متنوع به بازار عرضه میگردد.

آبپاش پلاستیکی
آبپاش پلاستیکی

تولید آبپاش پلاستیکی :

دستگاههایی که در صنعت پلاستیک به منظور تولید مصنوعات پلاستیکی مورد استفاده قرار میگیرند به دو دسته دستگاههای بادی و دستگاه های تزریق پلاستیک تقسیم بندی میشوند .

از دستگاههای بادی به منظور تولید آبپاش پلاستیکی ، بشکه ، دبه ، ظروف مواد بهداشتی و غیره مورد استفاده قرار میگیرد . در کنار این دستگاهها یک کمپرسور باد وجود دارد که مواد اولیه پلاستیک ذوب شده را با فشار به محفظه قالب می پاشد .

دستگاههای تزریق پلاستیک نوع دیگری از دستگاههای صنعت پلاستیک هستند که مواد اولیه پلاستیک مذاب را با فشار داخل قالب تزریق میکنند و مواد با سرد شدن در قالب شکل آنرا به خود میگیرند .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهرنوش اعرابی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09124468741
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: igoldoni@
پاسخگویی تلگرام: 09124468741
واتس اپ: 09124468741
اینستاگرام: 09124468741
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گلدان مربع پلاستیکی

بازار عمده خرید گلدان پلاستیکی مربع

گلدانهای پلاستیکی با توجه به رنگ بندی های متنوع یکی از زیباترین و پر جلوه …