مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / مرکز فروش گلدان پلاستیکی مشکی / مرکز فروش گلدان پلاستیکی مشکی

مرکز فروش گلدان پلاستیکی مشکی

مرکز فروش گلدان پلاستیکی مشکی

این مجموعه به عنوان مرکز فروش گلدان پلاستیکی مشکی در بازار ایران مشغول فعالیت در زمینه تولید مصنوعات پلاستیکی کشاورزی میباشد .  قبل از ورود گلدان پلاستیکی مشکی به بازار کشاورزی و باغداری ، باغداران و کشاورزان به منظور پروش نهال ، گل و گیاه از جعبه های چوبی استفاده می نمودند که استفاده بی رویه از جعبه های چوبی در صنعت باغداری ، قطع درختان را سبب میشد .

اما با پیشرفت صنعت پلاستیکی و ورود علم پلاستیک به صنعت کشاورزی ، کم کم استفاده از جعبه های  چوبی کمرنگ و کمرنگ تر شده است . همانطور که در تصویر زیر هم مشاهده می نمایید، جعبه های چوبی اندک اندک جای خود را به گلدانهای پلاستیکی میدهند .

مرکز فروش گلدان پلاستیکی مشکی

تغییر الگوی جایگزینی گلدان جعبه چوبی با گلدان پلاستیکی در صنعت باغداری و پرورش نهال ، درخت ، درختچه ، گل و گیاه علاوه بر مزایایی که برای محیط زیست داشته ، کمک شایانی نیز به کاهش هزینه تمام شده برای باغداران و گلخانه داران شده است .ضمنا بکارگیری ماشین آلات تزریق پلاستیک در صنعت تولید مصنوعات کشاورزی ، با توجه به حسن سلیقه و انتخاب فرم  قالب ، با خلق طرحهای زیبا بر روی گلدان پلاستیکی ، زیبایی خاصی را به  باغ های و گلخانه ها داده است . همچنین سبک بودن وزن گلدان پلاستیکی در مقایسه با جعبه های چوبی ، حمل و نقل گل ،درخت و درختچه ها را راحت تر نموده  است .

مرکز فروش گلدان پلاستیکی مشکی

این مجموعه نیز با هدف حمایت ار صنعت کشاورزی و باغداری  و کاهش بهای تمام شده برای باغداران عزیز ، تمامی گلدان های پلاستیکی تمامی گلدانهای تولیدی خود را به صورت گرد ، مربع ، مستطیل در سایزهای مختلف با رنگ مشکی و ارزانتر از گلدانهای رنگی زینتی تولید و به باغداران و کشاورزان به صورت عمده عرضه می نماید.

جهت دریافت لیست محصولات و قیمت لطفا با مدیر فروش از طریق راه های ارتباطی اعلام شده تماس حاصل فرمایید .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهرنوش اعرابی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09124468741
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: igoldoni@
پاسخگویی تلگرام: 09124468741
واتس اپ: 09124468741
اینستاگرام: 09124468741
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com