مرکز خرید و فروش انواع گلدان پلاستیکی
خانه / دسته‌بندی نشده / پخش عمده گلدان پلاستیکی چهارگوش

پخش عمده گلدان پلاستیکی چهارگوش

لازم به ذکر است که گلدان های پلاستیکی چهارگوش بهترین نوع گلدان ها می باشند که در این شرکت تولید و به صورت مستقیم و به قیمت درب کارخانه به صورت عمده تحویل خریداران نهایی میگردد . اما بدانید که این گلدان ها کیفیتی بالایی دارند و در تمام نقاط کشور می توان با توجه به کیفیت بالای این گلدان بدون بروژ اشکال از کالا استفاده نمود ، گلدان پلاستیکی چهارگوش یا به نوعی گلدان های مربعی از طرح فیزیکی بسیار خوبی بر خوردار می باشند. 

گلدان پلاستیکی چهارگوش

مزایای گلدان پلاستیکی چهارگوش

یکی از بهترین مزایت های گلدان پلاستیکی چهارگوش ( گلدان پلاستیکی مربع ) داشتن طرحی بسیار خوب و منحصر به فرد است ، که از نوع کوچک آن می توان در خانه ها به منظور تزئینات خانه استفاده کرد البته باید بدانید که گلدان های پلاستیکی با توجه به منطقه ای که از آن استفاده میشود طول عمر متفاوتی را دارد .

گلدان های پلاستیکی از جنس منعطف بوده و در برابر ضربه نسبت به دیگر گلدان ها مقاومت بیشتری از خود نشان میدهند ، اما در برابر حرارت و گرما مقاومت کمتری از خود نشان داده و جنس آن ها حالتی خشک به خود می گیرد و بعد از مدتی ترک بر می دارند. 

گلدان چهارگوش نسبت به سایر گلدانها زیبایی بسیار بیشتری را دارد و علاوه بر زیبایی برای استفاده از گل هایی که ریشه های افشان و عمقی دارند بسیار خوب میباشد ، چرا که این گلدان ها بلند تر از دیگر گلدان ها می باشند و خاک بیشتری نسبت به سایر مدلهای گلدان در آن جای میگرد و با توجه به این موضوع کاربرد برای گیاهان پر ریشه دارد .

یکی از بهترین ویژگی های این گلدان ها برای گیاهان داشتن طرح و فضای خوب پخش و رشد گیاهان می باشد، گلدان های پلاستیکی مقاومت زیاد را تحمل می کنند و از داخل با فضای مورد نیاز گیاهان سازگاری ایجاد می کنند که باعث می شود گیاهان بهتر و راحت تر رشد کنند. 

گلدان سفید چهارگوش بهترین نوع و بهترین رنگ گلدان ها می باشد که مقاومت آن در برابر نور خورشید از دیگر رنگ های گلدان ها بیشتر می باشد چرا که رنگ سفید حرارت کمتری را به خود جذب می کند و به همین دلیل مقاومت بسیار بیشتری نشان می دهد و عمر آن طولانی تر از دیگر گلدان های پلاستیکی چهار گوش می باشد. و به همین دلیل توصیه می شود برای گیاهان خود از این گلدان ها استفاده کنید. 

گلدان پلاستیکی چهارگوش

خرید عمده گلدان پلاستیکی چهارگوش

گلدان پلاستیکی چهارگوش

باید بدانید که یکی از راه های خرید این گلدان های پلاستیکی چهار گوش به صورت مستقیم انجام می شود که می توان آن ها را به صورت مستقیم از کارخانه ها تهیه کرد اما باید بدانید که خرید این گلدان ها به صورت مستقیم باید به صورت عمده انجام شود که بسیار خوب است. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم مهرنوش اعرابی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09124468741
شماره ثابت: 02176830446
کانال تلگرام: igoldoni@
پاسخگویی تلگرام: 09124468741
واتس اپ: 09124468741
اینستاگرام: 09124468741
پست الکترونیکی: Mehrnoosharabi65@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گلدان گرد پلاستیکی

خرید عمده گلدان پلاستیکی گرد کوچک

گلدان های گرد کوچک یکی از محصولات پلاستیکی پر کاربرد برای محیط های کوچک خانگی …